O nas

Display and More jest firmą projektowo - produkcyjną.
Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych technologicznie
rozwiązań wspierających sprzedaż.
Zakład produkcyjny firmy znajduje się w Gdańsku,
nasze biura handlowe zlokalizowane są w Sopocie i Warszawie.
 
Jesteśmy na rynku ponad 5 lat. W tym czasie przygotowaliśmy
i zrealizowaliśmy dla naszych klientów przeszło 60 projektów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio:
 
PortfolioYouTube
Pobierz portfolioZobacz nasze realizacje

Nasze produkcje są wyróżniane i nagradzane

Przedmiotem naszej działalności jest tworzenie rozwiązań wspomagających sprzedaż.

Posiadamy:

  • własne studio projektowe,
  • zakład produkcyjny,
  • dział logistyki,

Realizujemy wszystkie fazy zleconego projektu i dostarczamy naszym Klientom w pełni kompleksowe rozwiązania.

Jak działamy:

1. Projektowanie
Studio projektowe tworzą graficy i konstruktorzy. Od współpracy obu tych zespołów zależy powodzenie realizowanych przez firmę projektów. Wszystkie etapy projektu, od wizualizacji, po wykonanie prototypu są konsultowane przez oba zespoły, co rozwiązuje wiele problemów już we wczesnej fazie każdego procesu. Faza projektowania rozpoczyna się od odręcznych szkiców i koncepcji a kończy na prezentowanej Klientowi wizualizacji 3D.

2. Budowa prototypu
Jest to kluczowa dla projektu faza prac. Doświadczeni konstruktorzy potrafią z dużą precyzją oddać zakładaną dla seryjnej produkcji jakość nawet na etapie jednostkowej realizacji. Niezwykle pomocne w tej fazie projektu jest wykorzystanie frezarek CNC, które gwarantują niezwykłą precyzję każdego elementu.

3. Produkcja
Własny zakład produkcyjny pozwala nam precyzyjnie określać terminy realizacji zleceń i kontrolować wszystkie fazy procesu produkcyjnego. Daje to zarówno nam, jak i naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu pracy.

4. Logistyka
Oprócz realizacji produkcji, oferujemy naszym Klientom również szereg usług logistycznych związanych z przedmiotem naszej działalności. Warszawski magazyn naszej firmy pozwala nam na szybkie i ekonomiczne wykonywanie wszelkich operacji logistycznych
W skład tych usług wchodzi:
- transport wytworzonych urządzeń
- instalacja urządzeń we wskazanych punktach

5. Serwis
Aby zapewnić długą żywotność wytwarzanych przez nas urządzeń, oferujemy naszym Klientom kompleksowy serwis posprzedażowy w punktach instalacji urządzeń. Posiadając wiedzę na temat konstrukcji każdego wyprodukowanego przez nas urządzenia, możemy szybko i sprawnie wykonywać okresowe przeglądy techniczne oraz wykonywać ewentualne prace naprawcze.

Dispaly and More dokłada wszelkich starań by jej wszystkie produkty spełniały a nawet wyprzedzały oczekiwania rynku przynosząc jej zyski oraz uznanie w oczach klientów.